Spelen, leren en ontdekken

Het Team

 

Groepsleerkrachten


  Nathalie Massoeurs
Leerkracht groep 1/2

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
n.massoeurs@kiemuden.nl 

   Miranda van der Sangen
Leerkracht groep 1/2 en groep 3
                            

woensdag en donderdag (3), vrijdag (1/2)
m.vandersangen@kiemuden.nl
  Dimphy Rovers
Leerkracht groep 3

maandag, dinsdag, vrijdag
d.rovers@kiemuden.nl 
  Irma van Delst
Leerkracht groep 4

maandag, dinsdag, woensdag
i.vandelst@kiemuden.nl
  Ardy Hilhorst
Leerkracht groep 4

donderdag, vrijdag
                                              
a.hilhorst@kiemuden.nl
  Fenna Roos
Leerkracht groep 5/6a
                                                         

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
f.roos@kiemuden.nl
  Dave Spierings
Leerkracht groep 5/6b

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
d.spierings@kiemuden.nl
  Nicky Bosman
Leerkracht groep 7/8a

maandag, dinsdag, vrijdag
n.bosman@kiemuden.nl
  Jeroen Willems
Leerkracht groep 7/8a

woensdag en donderdag
j.willems@kiemuden.nl
   
   Milona van den Hazelkamp
Leerkracht groep 7/8b

woensdag, donderdag, vrijdag
m.vandenhazelkamp@kiemuden.nl
   Carmi Mulders
Leerkracht groep 7/8b

maandag 
c.mulders@kiemuden.nl
   

Onderwijsassistent


   Wendy Hoogveld
Onderwijsassistent

maandag, dinsdag

w.hoogveld@kiemuden.nl   
  Jennie Peters
Onderwijsassistent

woensdag en donderdag
jennie.peters@kiemuden.nl
  Michelle van Gulick
Onderwijsassistent

maandag en dinsdag
mvgulick@kiemuden.nl
   

Ondersteuning


  Chimène Nooijen
Leerkracht

donderdag, vrijdag
                                              
c.nooijen@kiemuden.nl
   
   

Intern begeleider


  Lenneke Maas
Intern begeleider groep 1 t/m 8

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
l.maas@kiemuden.nl
   
   

Unit coördinatoren


  Lenneke Maas
Unitcoördinator groep 1/2 en 3

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
l.maas@kiemuden.nl
  Irma van Delst
Unitcoördinator groep 4, 5/6a, 5/6b, 7/8a, 7/8b

donderdag
i.vandelst@kiemuden.nl
   
   

Directeur


   Luc Schouten
Directeur

maandag, dinsdag (om de week) woensdag, donderdag
l.schouten@kiemuden.nl
   
   

Conciërge


  Necdet Yildirim
Conciërge

maandag, dinsdag, donderdag
   
   
   

Administratie


   Jolanda Lange
Administratief medewerker

donderdagochtend
j.lange@kiemuden.nl
 


 

Contact

Basisschool Het Speleon
Klarinetstraat 4
5402 BE Uden
hetspeleon@kiemuden.nl
0413-332337

Routeplanner >

Agenda

Locations:
select
No events to display.
Jaaragenda >

Foto

Vogelhuisjes in buurttuin 5 Vogelhuisjes in buurttuin 3
Vogelhuisjes in buurttuin 4 Vogelhuisjes in buurttuin 1
Meer foto's >

Agenda

wo 22 sep 14:00
17:00
Kennismakingsgesprekken groep 4 t/m 8
ma 4 okt
UC More: proeflessen VMBO
do 7 okt
UC More: proeflessen Havo/VWO
vr 8 okt
Studiedag, alle kinderen vrij
di 12 okt
UC More: proeflessen Waldorf Uden
Jaaragenda >
Sitemap | Disclaimer | Links