Spelen, leren en ontdekken

Het Team

 

Groepsleerkrachten


  Fenna Roos
Leerkracht groep 1
                                                         

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
f.roos@kiemuden.nl

  Nathalie Massoeurs
Leerkracht groep 2

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
n.massoeurs@kiemuden.nl 

  Dimphy Rovers
Leerkracht groep 2 en 3

maandag, dinsdag (3)
vrijdag (2)
d.rovers@kiemuden.nl 
  Miranda van der Sangen
Leerkracht groep 3
                            

woensdag, donderdag, vrijdag
m.vandersangen@kiemuden.nl
  Irma van Delst
Leerkracht groep 4

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
i.vandelst@kiemuden.nl
  Chimène Nooijen
Leerkracht groep 4

donderdag, vrijdag
                                              
c.nooijen@kiemuden.nl
  Paul Huijden
Leerkracht groep 5/6a

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
p.huijden@kiemuden.nl
  Mandy Stevens
Leerkracht groep 5/6a

woensdag, donderdag
m.stevens@kiemuden.nl
  Denise Baakman
Leerkracht groep 5/6b

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
d.baakman@kiemuden.nl
  Nicky Bosman
Leerkracht groep 5/6b en 7/8b

maandag, dinsdag (7/8b)
vrijdag (5/6b)
n.bosman@kiemuden.nl
  Dave Spierings
Leerkracht groep 5/6b
Tijdelijke vervanging voor Denise en Nicky

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
d.spierings@kiemuden.nl
   Merel Barten
Leerkracht groep 7/8a

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
m.barten@kiemuden.nl
   
   Milona van den Hazelkamp
Leerkracht groep 7/8b

woensdag, donderdag, vrijdag
m.vandenhazelkamp@kiemuden.nl
   Carmi Mulders
Leerkracht groep 7/8b
Tijdelijke vervanging voor Nicky

maandag 
c.mulders@kiemuden.nl
   

Onderwijsassistent


   Wendy Hoogveld
Onderwijsassistent

maandag, dinsdag

w.hoogveld@kiemuden.nl   
   
   

Taalspecialist


  Ely Pennings
Expert Taal        

donderdag
e.pennings@kiemuden.nl
   
   

Intern begeleiders


  Lenneke Maas
Intern begeleider groep 1 t/m 8

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
l.maas@kiemuden.nl
   
   

Unit coördinatoren


  Lenneke Maas
Unitcoördinator groep 1, 2/3a, 2/3b, 4

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
l.maas@kiemuden.nl
  Paul Huijden
Unitcoördinator groep 4, 5/6a, 5/6b, 7/8a, 7/8b

donderdag
p.huijden@kiemuden.nl
   
   

Directeur


   Luc Schouten
Directeur

maandag, woensdag, donderdag
l.schouten@kiemuden.nl
   
   

Conciërge


  Necdet Yildirim
Conciërge

maandag, dinsdag, donderdag
   
   
   

Vrijwilligers


  Mark Vialle
vrijwilliger - administratie

donderdag
   Ad van Duijnhoven
 vrijwilliger                                                       
 
woensdag
   Remie Hermes
vrijwilliger

donderdag
   
   

Administratie


   Jolanda Lange
Administratief medewerker

donderdagochtend
j.lange@kiemuden.nl
  Saskia Versteegh
Administratief medewerker

maandagmiddag
s.versteegh@kiemuden.nl


 

Contact

Basisschool Het Speleon
Klarinetstraat 4
5402 BE Uden
hetspeleon@kiemuden.nl
0413-332337

Routeplanner >

Agenda

Locations:
select
No events to display.
Jaaragenda >

Foto

Vogelhuisjes in buurttuin 5 Vogelhuisjes in buurttuin 3
Vogelhuisjes in buurttuin 4 Vogelhuisjes in buurttuin 1
Meer foto's >

Agenda

do 10 dec 20:00
22:00
MR vergadering
za 12 dec 13:00
17:00
Wintermarkt MuzeRijk
do 17 dec 17:30
19:00
Kerstviering in de klas
do 17 dec 18:30
19:30
Kerstviering borrel
vr 18 dec
Kinderen tot 12.00 uur naar school
Jaaragenda >
Sitemap | Disclaimer | Links