Spelen, leren en ontdekken

Het Team          

 

Groepsleerkrachten


  Fenna Roos
Leerkracht groep 1
                                                         

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
f.roos@kiemuden.nl

  Nathalie Massoeurs
Leerkracht groep 2/3a

maandag, woensdag, donderdag
(di - evenementbureau)
n.massoeurs@kiemuden.nl 

  Lenneke Maas
Leerkracht groep 2/3a

vrijdag
l.maas@kiemuden.nl
  Linda de Wit - van Deursen
Leerkracht groep 2/3a

dinsdag
l.vandeursen@kiemuden.nl
   Dimphy Rovers
Leerkracht groep 2/3b

maandag, dinsdag
d.rovers@kiemuden.nl 
   Miranda van der Sangen
Leerkracht groep 2/3B
                            

woensdag, donderdag, vrijdag
m.vandersangen@kiemuden.nl
  Paul Huijden
Leerkracht groep 4/5a

maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
(di - gym)
p.huijden@kiemuden.nl
  Carmi Mulders
Leerkracht groep 4/5a

dinsdag
c.mulders@kiemuden.nl
  Irma van Delst
Leerkracht groep 4/5b

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
i.vandelst@kiemuden.nl
  Chimène Nooijen
Leerkracht groep 4/5b

donderdag, vrijdag
                                              
c.nooijen@kiemuden.nl
  Maartje Elbers                                                 
Leerkracht groep 5/6

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
m.elbers@kiemuden.nl
  Denise Baakman
Leerkracht groep 6/7

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
d.baakman@kiemuden.nl
   Sander van den Braak
Leerkracht groep 7/8a

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
s.vandenbraak@kiemuden.nl
  Martje van den Broek
Leerkracht groep 7/8b

maandag, dinsdag

m.vandenbroek@kiemuden.nl
   Milona van den Hazelkamp
Leerkracht groep 7/8b

woensdag, donderdag, vrijdag
m.vandenhazelkamp@kiemuden.nl
   
   

Onderwijsassistent


   Wendy Brugmans 
Onderwijsassistent

maandag, dinsdag

w.brugmans@kiemuden.nl   
   
   

Remedial Teacher


  Ely Pennings
Remedial Teacher en Expert Taal        

maandag, donderdag
e.pennings@kiemuden.nl
   
   

Intern begeleiders


  Lenneke Maas
Intern begeleider groep 1 t/m 4

maandag, dinsdag, donderdag
l.maas@kiemuden.nl
  Carmi Mulders
Intern begeleider groep 5 t/m 8

maandag, woensdag, donderdag 
c.mulders@kiemuden.nl
   
   

Unit coördinatoren


  Lenneke Maas
Unitcoördinator groep 1, 2/3a, 2/3b

maandag, dinsdag, donderdag
l.maas@kiemuden.nl
  Chimène Nooijen
Unitcoördinator groep 4/5a, 4/5b, 5/6

woensdag, donderdag
                                              
c.nooijen@kiemuden.nl
  Martje van den Broek
Unitcoördinator groep 6/7, 7/8a, 7/8b

donderdag

m.vandenbroek@kiemuden.nl
   
   

Directeur


   Luc Schouten
Directeur

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
l.schouten@kiemuden.nl
   
   

Conciërge


   Remi Hermes
Conciërge

maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
   
   
   

Vrijwilligers


  Mark Vialle
vrijwilliger - administratie

donderdag
   Ad van Duijnhoven
 vrijwilliger                                                       
 
woensdag
   
   

Administratie


   Jolanda Lange
Administratief medewerker

Dinsdag
j.lange@kiemuden.nl
   


 

Contact

Basisschool Het Speleon
Klarinetstraat 4
5402 BE Uden
hetspeleon@kiemuden.nl
0413-332337

Routeplanner >

Agenda

15 oktober -  Herfstvakantie
05 november -  MR/OR Vergadering
12 november -  Juf Fenna jarig
24 november -  Meneer Lambert jarig
Jaaragenda >

Foto

Vogelhuisjes in buurttuin 5 Vogelhuisjes in buurttuin 3
Vogelhuisjes in buurttuin 4 Vogelhuisjes in buurttuin 1
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links